Nasz Zespół

Nasza kadra składa się z profesjonalistów, którzy dążą do prawidłowego rozwijania dzieci już od najmłodszych lat poprzez naukę i zabawę. Zatrudniamy pedagogów o różnych specjalizacjach oraz osoby doświadczone w zajmowaniu się dziećmi. Każdego członka zespołu wybieramy bardzo skrupulatnie, by zapewnić dzieciom prawidłowy rozwój pod okiem profesjonalnej kadry. O właściwie żywienie naszych maluchów dbają zawodowi kucharze, specjalizujący się w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych.

Hanna Wasiak

Dyrektor DRM

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców założyłam dość nietypową placówkę – żłobek i przedszkole, który mieści się w przepięknie położonym domku na skraju lasu, w otoczeniu łąk i starodrzewia zaledwie 1,5 km za osiedlem Tęczowy Las. Jako dyrektor staram się łączyć funkcję dobrego zarządcy, menadżera całego zespołu DRM ze stanowiskiem ciepłego i dobrego opiekuna moich podopiecznych, dla których jestem po prostu ciocią Hanią.

Wioleta Lebieusz

Logopeda

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku logopedia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich. W przedszkolu prowadzę zajęcia logopedyczne z dziećmi z zaburzeniami mowy oraz czuwam nad rozwojem mowy u pozostałych dzieci.

Urszula Kossakowska

Nauczycielka wychowania przedszkolnego, pedagog specjalny, oligofrenopedagog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Od początku mojej drogi zawodowej pracowałam w przedszkolu, zdobywałam doświadczenie prowadząc każdą grupę wiekową, uczestniczyłam w kursach, szkoleniach i warsztatach rozwijając swoje umiejętności i poszukując nowych form pracy z dziećmi.

Wioletta Golian

Nauczycielka

Praca z dziećmi jest od zawsze moją pasją. Lubię odkrywać nowe ścieżki, poszukiwać, wzbudzać w dzieciach ciekawość świata. Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego celem dla mnie jest poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka. Pracując z dziećmi wykorzystuję metody arteterapeutyczne, muzykoterapeutyczne oraz ćwiczenia związane z doskonaleniem grafomotyrycznym. Cechuje mnie kreatywności i innowacyjność.

Natalia Kuleszo

Nauczycielka

Jestem przede wszystkim Mamą. Macierzyństwo zmusza do wyjścia poza zainteresowanie samą sobą. Podstawowe potrzeby dziecka są na pierwszym miejscu. To daje bezcenną naukę empatii i równowagi.
Praca w przedszkolu daje mi duże możliwości rozwijania swojej kreatywności oraz pogłębiania wiedzy na temat rozwoju dziecka, a prowadząc z dzieciakami rożnego rodzaju zajęcia, pomagam im wszechstronnie się rozwijać. Stawiam także na ich samodzielność.

Marlena Kowalska

Nauczycielka

Na co dzień jestem osobą pogodą i cierpliwą, podchodzącą do wielu spraw z dystansem. Jako mama doskonale rozumiem z jakimi problemami boryka się każdy Rodzic. Pracuję z dziećmi od kilku lat, co daje mi wiele radości. Doskonale rozumiem specyfikę tej pracy i związane z nią oczekiwania rodziców. Przez cały czas dokształcam się zawodowo, kończąc kolejne kursy i szkolenia.

Ewa Gawrych

Nauczycielka

Praca w zawodzie nauczyciela jest moim marzeniem od najmłodszych lat. Cechuje mnie cierpliwość, wyrozumiałość oraz twórcza wyobraźnia. W pracy z dziećmi najważniejszy jest dla mnie ich rozwój poznawczy oraz samodzielność. Moi podopieczni uwielbiają moją charyzmę i pogodne usposobienie.

Marzena Danieluk

Pomoc nauczycielki

Jestem osobą optymistycznie i entuzjastycznie nastawioną do życia oraz do innych ludzi, a w szczególności do dzieci ze względu na ich bezbronność, szczerość i chęć poznawania otaczającego świata. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji, a dzięki otwartości świetnie nawiązuje z nimi kontakt. Uważam, że nasze pociechy należy cenić szczególnie za to, że mimo niewielu lat widzą znacznie więcej niż my – dorośli.

Izabela Grodzka

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Praca w zawodzie nauczyciela jest jednym z najlepszych wyborów w moim życiu – połączeniem pasji i powołania. Cechuję mnie cierpliwość, ciepłe podejście do dzieci oraz pomysłowość. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście i bezpieczeństwo. Dużą wagę przywiązuje do osiągnięcia przez dzieci samodzielności. W swojej pracy kładę nacisk na rozwijanie i doskonalenie motoryki małej rąk oraz percepcji ruchowej u dzieci w każdym wieku.

Karolina Kalemba

Nauczycielka wychowania przedszkolnego, pedagog specjalny

Studiowałam pedagogikę resocjalizacyjną, oligofrenopedagogikę oraz edukację wczesnoszkolną i przedszkolną by móc realizować swoją pasję, którą jest praca z najmłodszymi.

Alicja Miller

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Pracuję z dziećmi od 10 lat. Skończyłam pedagogikę opiekuńczą oraz edukację wczesnoszkolną i przedszkolną.
Pragnąc nadal się kształcić i podnosić kwalifikacje niebawem ukończę diagnozę i terapię integracji sensorycznej.

Paulina Jankowska

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Jestem nauczycielką w grupie dzieci 2,5- 3 letnich (grupa ,,Artyści”). W pracy z dziećmi cechuje mnie zarówno cierpliwość i ciepło, jak i stanowczość. Studiowałam Pedagogikę, ze specjalnością Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Z dziećmi i młodzieżą pracuje od 5 lat. Staram się jak najwięcej swoich pomysłów przekazać moim podopiecznym i pokazać im w jaki sposób mogą odkrywać świat.