Nasz Zespół

Nasza kadra składa się z profesjonalistów, którzy dążą do prawidłowego rozwijania dzieci już od najmłodszych lat poprzez naukę i zabawę. Zatrudniamy pedagogów o różnych specjalizacjach oraz osoby doświadczone w zajmowaniu się dziećmi. Każdego członka zespołu wybieramy bardzo skrupulatnie, by zapewnić dzieciom prawidłowy rozwój pod okiem profesjonalnej kadry. O właściwie żywienie naszych maluchów dbają zawodowi kucharze, specjalizujący się w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych.

Hanna Wasiak

Dyrektor DRM

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców założyłam dość nietypową placówkę – żłobek i przedszkole, który mieści się w przepięknie położonym domku na skraju lasu, w otoczeniu łąk i starodrzewia zaledwie 1,5 km za osiedlem Tęczowy Las. Jako dyrektor staram się łączyć funkcję dobrego zarządcy, menadżera całego zespołu DRM ze stanowiskiem ciepłego i dobrego opiekuna moich podopiecznych, dla których jestem po prostu ciocią Hanią.