Nasz Zespół

Nasza kadra składa się z profesjonalistów, którzy dążą do prawidłowego rozwijania dzieci już od najmłodszych lat poprzez naukę i zabawę. Zatrudniamy pedagogów o różnych specjalizacjach oraz osoby doświadczone w zajmowaniu się dziećmi. Każdego członka zespołu wybieramy bardzo skrupulatnie, by zapewnić dzieciom prawidłowy rozwój pod okiem profesjonalnej kadry. O właściwie żywienie naszych maluchów dbają zawodowi kucharze, specjalizujący się w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych.

Hanna Wasiak

Dyrektor DRM

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców założyłam dość nietypową placówkę – żłobek i przedszkole, który mieści się w przepięknie położonym domku na skraju lasu, w otoczeniu łąk i starodrzewia zaledwie 1,5 km za osiedlem Tęczowy Las. Jako dyrektor staram się łączyć funkcję dobrego zarządcy, menadżera całego zespołu DRM ze stanowiskiem ciepłego i dobrego opiekuna moich podopiecznych, dla których jestem po prostu ciocią Hanią.

Katarzyna Tobaj

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Wykształcenie w kierunku Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej zdobyłam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Praca z dziećmi to mój wymarzony zawód. Swoimi pasjami i doświadczeniami dzielę się z przedszkolakami. Jestem osobą pogodną, cierpliwą, kreatywną, ciekawą świata, czym próbuję zarazić sowich podopiecznych. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualizm, poznawanie świata przez doświadczenie, rozwijanie motoryki małej i dużej.

Justyna Czarkowska

Pomoc nauczycielki

Jestem absolwentką studiów I-go stopnia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Praktyki odbyte na studiach upewniły mnie, że praca z dziećmi to moja pasja, która daje mi wiele radości i satysfakcji. Jestem osobą cierpliwą, opanowaną i zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Zależy mi na tym, aby dzieci były zawsze uśmiechnięte i szczęśliwe.