Zajęcia edukacyjne

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu edukacji na etapie przedszkolnym, stworzyliśmy autorski program nauczania, bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz publikacjach największych autorytetów w dziedzinie. Umiejętnie łączymy naukę z zabawą, tak by dzieci nie czuły się znudzone, ale wydobyły z siebie pokłady kreatywności i samodzielnego myślenia. Dokładnie obserwujemy naszych podopiecznych aktywizując w kierunku zauważonych u nich indywidualnych umiejętności. Stawiamy na całościowy, harmonijny rozwój, który na tym etapie życia jest szczególnie ważny.

Muay Thai

Zajęcia prowadzone w formie zabaw ruchowych z nastawieniem na elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz stopniowym wprowadzaniem ćwiczeń imitujących techniki w popularnych sportach walki.

Zajęcia teatralne

Przedstawienia teatralne w których dzieci są aktorami i bawią się w teatr. Dzieci mają bezpośredni kontakt z aktorem, uczą się okazywania emocji, nazywania stanów ducha, przeżywania radości i smutków.

Zajęcia rytmiczno- umuzykalniające

Zajecia dla dzieci mają na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajanie potrzeby ruchu.

Zajęcia z pianinem

Obcowanie z dźwiękiem przybiera różne formy: słuchanie piosenek i rozśpiewanie dzieci, a także zabawy ruchowe przy akompaniamencie pianina lub innych instrumentów. Dzieci mają również możliwość grania na instrumentach Orffa, co pozwala na ekspresyjne wyrażanie emocji.

Bum Bum Rurki

Muzykowanie za pomocą kolorowych rurek jest doskonałym wstępem do nauki gry na innych instrumentach. Świetnie sprawdzają się w nauczaniu podstawowych elementów muzyki: rytmu, melodii oraz harmonii.

Robotyka

Łączymy naukę z zabawą w jedność oferując atrakcyjny system zajęć opartych na tworzeniu niezwykłych konstrukcji. Ponad to zajęcia będą zachęcać dzieci do odkrywania własnych talentów.

Język angielski

Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Podczas zajęć koncentrujemy się głównie na nauczaniu sprawności słuchania i mówienia. Zajęcia są także wzbogacane pracami plastycznym i ćwiczeniami przygotowującymi do nauki sprawności pisania. Dzieci wykonują ćwiczenia językowe w postaci graficznej.