Zajęcia edukacyjne

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu edukacji na etapie przedszkolnym, stworzyliśmy autorski program nauczania, bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz publikacjach największych autorytetów w dziedzinie. Umiejętnie łączymy naukę z zabawą, tak by dzieci nie czuły się znudzone, ale wydobyły z siebie pokłady kreatywności i samodzielnego myślenia. Dokładnie obserwujemy naszych podopiecznych aktywizując w kierunku zauważonych u nich indywidualnych umiejętności. Stawiamy na całościowy, harmonijny rozwój, który na tym etapie życia jest szczególnie ważny.

Język angielski

Zajęcia teatralne

Eksperymenty chemiczne i fizyczne


Szachy

Robotyka

Zajęcia taneczne
Zajęcia relaksacyjne

Fizyka dla smyka

Zajęcia plastyczne
Zajęcia gimnastyczne

Zajęcia sensoryczne

Zajęcia muzyczne