Otwarcie nowej placówki przedszkola

Już we wrześniu nastąpi otwarcie nowej filii Przedszkola – Dom Rozwoju Malucha Placówka będzie znajdować się za osiedlem Zacisze, przy ul. Irysowej 5 w Bartągu, w nowo wybudowanym domu z ogrodem, w kameralnym i bardzo nowoczesnym wnętrzu.

Etap przedszkolny to niezwykle istotny czas, determinujący rozwój malucha, a więc i życiowe sukcesy. Wykorzystując nasze pasje oraz dotychczasowe doświadczenie, chcemy ten okres wykorzystać jak najlepiej. Pragniemy stworzyć idealne miejsce, gdzie twórcza nauka połączona będzie z kreatywną zabawą oraz sportowym i zdrowym stylem życia.

Zapisy już trwają! Więcej informacji pod numerami telefonu (89) 533 03 44, 664 229 770 lub osobiście w siedzibie placówki przy ul. Bartąg 98.